ورود
ثبت نام

سیم خان به عنوان اولین مرجع تخصصی خرید و فروش سیم کارت، کارت فعالسازی، کارت اینترنت و ... فعالیت خود را در سال 96 آغاز نمود. این سامانه توسط شرکت پیشگامان اندیشه کسب و کار تولید گردید و هدف از راه اندازی آن دسترسی سریع و آسان مشتریان به انواع سیم کارت و نیز اشتراک سرمایه اصنافی می باشد که در حوزه خرید و فروش سیم کارت فعالیت دارند.

کیفیت و سهولت استفاده از سامانه سیم خان و نیز اطمینان خاطر خریدارن و فروشندگان همواره یکی از مهم‏‌ترین موضوعات در سیم خان می باشد و همه کارکنان آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه بهترین خدمات، تجربه‌ای خوشایند را برای کاربران به ارمغان بیاورند.

در سطح یک این سامانه، خریداران از سراسر ایران می توانند به هزاران سیم کارت متنوع جهت خرید آنلاین و غیر آنلاین دسترسی داشته باشند. در سطح دو نیز فروشگاههایی مانند دفاتر پیشخوان دولت و سایر دفاتر خدماتی از سراسر کشور می توانند سیم کارت های خود را از طریق ثبت آگهی فروش آنلاین و غیر آنلاین به همکاران خود در سراسر ایران معرفی نمایند و نیز با خرید آنلاین سیم کارت تک به قیمت عمده بدون نیاز به سرمایه گذاری به خرید و فروش سیم کارت بین یکدیگر بپردازند.

در این مسیر کنترل و نظارت بر خریداران و فروشندگان امری بسیار دشوار بوده و نیازمند سیسم نظارتی قدرتمندی است که سیم خان با ایجاد این سیستم نظارتی و کنترلی هر روز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی است.

در باره ما