ورود
ثبت نام

در سطح یک سامانه، کلیه افراد اعم از مصرف کننده نهایی و یا دفاتر خدماتی پس از ثبت نام در سامانه و دریافت نام کاربری و کلمه عبور می توانند نسبت به خرید سیم کارت اقدام نمایند.
در سطح دوم، دفاتر پیشخوان دولت و سایر دفاتر خدماتی از سراسر کشور می توانند سیم کارت های خود را از طریق ثبت آگهی فروش آنلاین و غیر آنلاین به همکاران خود در سراسر ایران معرفی نمایند و نیز با خرید آنلاین سیم کارت تک به قیمت عمده بدون نیاز به سرمایه گذاری به خرید و فروش سیم کارت بین یکدیگر بپردازند.

1- ابتدا می بایست در سامانه ثبت نام و پس از دریافت نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه شوید.
2- موجودی پنل خود را از طریق آیکون افزایش موجودی در سمت راست بالای صفحه، به میزان مورد نیاز افزایش دهید.
3- در قسمت همه سیم کارت ها، شرایط سیم کارت دلخواه خود را در باکس جستجو وارد و دکمه جستجو را انتخاب نمایید.
4- بر روی دکمه خرید آنلاین سیم کارت دلخواه خود کلیک و دکمه پرداخت از اعتبار را انتخاب نمایید.
5- به قسمت تایید خرید رفته و کد فعالسازی سیم کارت خریداری شده را دریافت نمایید. ضمناً اطلاعات سیم کارت خریداری شده به صورت پیامک به شماره شما (شماره ای که در زمان ثبت نام در سامانه ثبت نموده اید) ارسال می گردد.
اکیداً توصیه می شود در نگهداری و حفاظت از کد فعالسازی کوشا باشید و تا زمان فعال شدن سیم کارت به هیچ وجه آن را در دسترس دیگران قرار ندهید. به دلیل اینکه کد فعالسازی سیم کارت همانند رمز سایر کارتها هویت حفاظتی دارد به هیچ عنوان سیم کارتی که خریداری کرده اید و کدفعالسازی آن در اختیار شما قرار گرفته است قابل عودت نمی باشد لذا قبل از خرید دقت لازم را به عمل آورید.
بر روی لینک ثبت نام در صفحه اصلی سامانه کلیک و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. نام کاربری و کلمه عبور شما به شماره همراه درج شده در سامانه ارسال خواهد شد. برای ورود به پنل خود از اطلاعات کاربری ارسال شده استفاده نمایید.
بله. در سمت چپ بالای صفحه با کلیک بر روی آیکون اطلاعات حساب کاربری می توانید نسبت به تغییر این موارد اقدام نمایید.
اگر خریدار عادی و مصرف کننده نهایی می باشید با مراجعه به یکی از دفاتر پیشخوان و یا نمایندگی ها در سراسر کشور با ارائه شماره سیم کارت خریداری شده، کد فعالسازی آن و کارت ملی خود به صورت کاملاً رایگان سیم کارت خریداری شده را فعال نمایید. لازم به ذکر است مکانیزم فعالسازی سیم کارت های ایرانسل و رایتل با همراه اول متفاوت می باشد و بعد از فعالسازی رایگان این دسته از سیم کارت ها می بایست تعویض سیم کارت نیز بر روی آنها صورت گیرد. برای تعویض سیم کارت های ایرانسل و رایتل مبلغی بین 2 تا 10 هزار تومان (با توجه به نوسانات بازار) از شما دریافت خواهد شد.
خریدهای آنلاین کاربران عادی از سوی سامانه دارای ضمانت 48 ساعته می باشد. یعنی در صورت بروز مشکل در فعالسازی سیم کارت، تا 48 ساعت بعد از خرید می توانند مشکل خود را اعلام نمایند. در صورت هرگونه سوال و بروز مشکل با پشتیبانی سامانه به شماره 88358073-021 تماس حاصل فرمایید.
خیر. به دلیل اینکه کد فعالسازی سیم کارت همانند رمز سایر کارتها هویت حفاظتی دارد به هیچ عنوان سیم کارتی که خریداری کرده اید و کدفعالسازی آن در اختیار شما قرار گرفته است قابل عودت نمی باشد لذا قبل از خرید دقت لازم را به عمل آورید.

1- ثبت آگهی فروش سیم کارت: بعد از ثبت فروشگاه می توانید سیم کارت های خود را به دو روش فروش آنلاین و غیر آنلاین آگهی نمایید.
2- رزرو سیم کارت: جهت فروش سیم کارت های قابل رزرو همکارانتان در فروشگاه خود می توانید نسبت به رزرو آن اقدام نمایید.
3- افزایش اعتبار: به صورت مستقیم از طریق درگاه الکترونیکی پرداخت در سامانه می توانید قبل از خرید نسبت افزایش موجودی پنل خود اقدام نمایید.
4- خرید سیم کارت: در این سامانه می توانید با توجه به نوع فروش سیم کارت (آنلاین و غیر آنلاین) نسبت به خرید آن اقدام نمایید.
5- خرید بسته های بروز رسانی و افزایش سطح برای سیم کارت های مورد نظر: جهت بهتر دیده شدن سیم کارت های آگهی شده فروشگاه خود می توانید نسبت به بروز رسانی و افزایش سطح آنها اقدام نمایید.
اگر آیکون خرید آنلاین برای سیم کارت مورد نظر فعال نبود این به آن معنا است که این سیم کارت به صورت غیر آنلاین آگهی شده و جهت خرید آن می بایست با کلیک بر روی آیکون اطلاعات تماس، با فروشگاه مربوطه تماس حاصل نموده و هماهنگی های لازم جهت خرید سیم کارت را به عمل آورید.
خیر. در حال حاضر خرید کارت اینترنت فقط برای فروشگاه ها امکانپذیر می باشد.
تمامی خریدها دارای تخفیف می باشند. اما در سیم کارتهای اعتباری فقط به خریدهایی که بین ساعات 13 الی 17 بعدظهر صورت می گیرد، تخفیف تعلق می گیرد.